Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinekamilamichal blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
256838 odwiedzin | wpisów: 123, komentarzy: 394, obserwuje: 131
 

71. Gres w 2 gat. - cd.

autor: kamilamichal blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Nawiązując do wpisu nr 69. zobowiązany jestem napisać coś na temat jakości gresu z 2 gatunku. Więc po dokładnym przyjrzeniu się wszystkim płytkom mogę stwierdzić, że zakup był udany. Wiadomo że kilka płytek z tych zakupionych ma widoczne niedociągnięcia, jednak i takie płytki są do wykorzystania. Są bowiem takie miejsca jak kuchnia, gdzie mogą one zostać wykorzystane i przyklejone np. pod szafkami kuchennymi gdzie nikt nigdy nie będzie zaglądał.

Co do samego układania gresu, to na dzień dzisiejszy prace są wykonane w 60%. Przyklejone są wszystkie płytki, które mogły być przyklejone bez ich obcinania. Pozostała część płytek jest już docięta i ułożona "na sucho" w miejscach ich przeznaczenia. Pozostaje tylko urobić klej i smarować płytki.

Do klejenia płytek zakupiłem klej Atlas Plus Mega (45zł za worek). Była to propozycja mojego szwagra, który właśnie pracuje przy moim gresie. Ze swojego doświadczenia wie, że ten klej nie "wciąga" płytek i jest idealny do gresu o tych parametrach układanego na ogrzewaniu podłogowym.


70. Muszę się czymś pochwalić...

autor: kamilamichal blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Po wielu staraniach oraz miesiącach oczekiwania mamy w pełni uzbrojony budynek. Od soboty mogę się chwalić, że wszystkie niezbędne media zostały doprowadzone do naszego domu. A to z tego względu, że właśnie w sobotę naszą budowę odwiedziła ekipa od kanalizacji. Rozpoczęli prace o 7.30 i około 16.00 było po zawodach.

Kolejny krok w stronę zamieszkania w naszym domku wykonany.