Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinekamilamichal blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
256839 odwiedzin | wpisów: 123, komentarzy: 394, obserwuje: 131

110. Sprawy do realizacji w najbliższym czasie

autor: kamilamichal blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Sprawy do załatwienia w najbliższym czasie, które chodzą mi po głowie i do których realizacji będę się zabierał:

  • podbitka - zamówiłem podbitkę firmy Gamrat i czekam na dostawę. Montaż samodzielny. Nie znam się na tym ale podobno prosta sprawa.
  • elewacja - wybrałem tynk silikonowy Ceresit CT74. Kolor jasny (może nawet biały). Nałożenie tynku zlecam firmie. Cena za nałożenie tynku 10zł/m2. Gruntowanie wykonam sam.
  • ogrodzenie - działkę będę grodził siatką ocynkowaną. Słupki w dołku o głębokości około 1 metra oblane betonem. Między słupki będę montował panele betonowe o wymiarach 2m długości i 0,5m wysokości (25cm zakopane w ziemi a 25cm wystające ponad ziemią). Montaż samodzielny (ten etap prac może być ciekawy bo moja sąsiadka już zapowiedziała że miedza jest jej i jak będę się grodził to mi słupki ogrodzeniowe poprzewraca).
  • Przygotowanie terenu do zasiania trawy – tu czekam na wykonanie ogrodzenia, ale myślę że do lipca się wyrobię. Planuję wyrównać teren i rozłożyć siatkę przeciw kretom (nic tak nie psuje krwi, jak kret który ryje wcześniej wypielęgnowany trawnik). Dopiero na tę siatkę rozprowadzę ziemię pod trawnik. Siatkę planuję zakopać na głębokości około 10cm. Wykonanie samodzielne.
  • Szafy wnękowe – Szafa i dwa słupki staną w przejściu do garażu. Dodatkowo robimy półki w schowku pod schodami (będzie tu podręczna spiżarka). Koszt 3.500zł. Praca zlecona stolarzowi. Realizacja za tydzień w piątek.
  • Balkon nad wejściem – muszę nałożyć tu papę termozgrzewalną, na to styropian twardy albo styrodur i wylewka betonowa. Wykonanie samodzielne.

/mw


Pow. użytkowa: 153.9 m²
Pow. użytkowa: 163 m²
Pow. użytkowa: 118.5 m²
Pow. użytkowa: 107.4 m²